A A A

Oddział Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Poznaniu

 

 

Szanowni Państwo,

Witamy serdecznie na stronie internetowej
Oddziału Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Poznaniu

 

Zapraszamy TU jak najczęściej. Mamy nadzieję, że będzie to miejsce dla nas i o nas. W Poznaniu
i w całej Wielkopolsce pracuje nas duża liczba, w różnych obszarach psychologii. Poznajmy się, dyskutujmy aktualne problemy związane z wykonywanym zawodem, wspierajmy tych, którzy dopiero zaczynają (absolwentów psychologii), czujmy się odpowiedzialni za losy ustawy o zawodzie psychologa.

 

Niech strona Oddziału w Poznaniu pozwoli realizować cel Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, którym jest rozwijanie i popularyzacja psychologii jako nauki i zawodu oraz szczególna dbałość o to, by dyscyplina ta – w zgodzie z wartościami humanistycznymi – służyła ludziom pomocą w życiu i zachowaniu zdrowia.

 

Mamy nadzieję, że zawarte tu treści okażą się spełniać Państwa oczekiwania oraz ułatwią wzajemną komunikację.

 

Zapraszamy do częstego zaglądania w to miejsce i za pomocą tego medium informowania o ciekawych wydarzeniach (konferencjach, szkoleniach, sympozjach), o sprawach ważnych dla psychologów, a także przekazywania tematów wartych dyskusji.

 

Zarząd Oddziału będzie przekazywał Państwu komunikaty o spotkaniach szkoleniowych i wykładach otwartych, które będą odbywały się dla wszystkich członków, sympatyków, studentów psychologii oraz psychologów będących członkami innych towarzystw i stowarzyszeń.

 

Spotykać będziemy się tradycyjnie w salach naszej uczelni – dzięki ścisłej współpracy z Dyrektorem Instytutu Psychologii prof. Jerzym Brzezińskim.

w imieniu

Zarządu Oddziału

Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w PoznaniuJadwiga Łuczak-WawrzyniakPoznań, 12 marca 2013 r.

Strony: