A A A

Informacja od Przewodniczącej Międzyzakładowego Oddziału Terenowego Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Psychologów

dodano: 12 paźdzeirnika 2017 r.

PILNE

Informacja od Przewodniczącej Międzyzakładowego Oddziału Terenowego Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Psychologów p. Kamili Fryc

 

"Szanowni Państwo, na pewno obserwujecie zmagania lekarzy rezydentów, zwiazane z protestem głodowym, który właśnie został wznowiony, po fiasku rozmów z panią premier Beatą Szydło. Idzie gorący czas dla wszystkich zawodów medycznych ! Jeśli chcecie, Wy psycholodzy, mieć wpływ na to co się dzieje, na swoje zarobki i warunki pracy, zapisujcie się do OgólnopolskiegoZwiązku Zawodowego Psychologów. Teraz. Bardzo Was potrzebujemy. Kazdego z Was. Jesli nie macie w pobliżu Oddziału Terenowego OZZP, stwórzcie go. Jeśli pracujecie w pojedynkę lub w kilka osób, zapiszcie się bezpośrednio, korzystając z kontaktu na stronie OZZP. Zachęcam serdecznie! Potrzebna każda para rąk w najmniejszym nawet ośrodku."
To jest czas, kiedy wiele się dzieje i psychologowie mogą realnie wpłynąć na swoją sytuację zawodową. Potrzeba do tego środków i reprezentatywności. OZZP wraz z PTP i konsultantami krajowymi przystępują do współdziałania. Każdy nowy członek związku jest cenny. Proszę rozsyłać powyższą wiadomość dalej w środowisku psychologów.

Przy okazji kilka bieżących informacji:
- Podczas Walnego Zebrania 7.10.17 uchwałą Zarządu Krajowego został powołany MOT nr 7 w Poznaniu.
- Poznański oddział w chwili obecnej liczy 15 członków.
- Podczas Walnego Zebrania zostałam wybrana (Kamila Fryc) na członka Zarządu Krajowego.
- 19.10.2017 planowane jest spotkanie Zarządu MOT nr 7 w Poznaniu. Zachęcam do nadsyłania pytań, wniosków, aktualnych problemów w Państwa środowiskach pracy, którymi warto się zająć.
- Żywo zachęcam do lokalnego działania w celu rekrutowania kolejnych członków związku, to jest teraz badzo ważne, bo w aktualnej sytuacji polityczno-społecznej w liczbie siła. Wystarczy przesłać wypełnioną deklarację (x2) na adres:

Kamila Fryc
Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi UM
28 Czerwca 1956 r. 135/147
61-545 Poznań